Chcete sa i vy prezentovať v sieti INTERNET ?

Internetové prezentácie sa čoraz viac stávajú neoddeliteľnou súčasťou základnej firemnej reklamy. Internetová adresa firemných stránok sa v médiách objavuje častejšie ako telefónne číslo. Totiž, Vaša web-stránka môže obsahovať obsiahlejšie, komplexné, aktuálne informácie o Vašej firme, produktoch atď.. Na Vašich vizitkách, hlavičkových papieroch, faktúrach, a iných tlačovinách pribudne internetová adresa, ktorá prinesie Vašim zákazníkom komfortnú 24 - hodinovú dostupnosť informácií o vašich aktivitách, novinkách, akciách a pod. Na základe Vašich potrieb a predstáv, Vám vytvoríme kvalitnú a profesionálnu prezentáciu na Internete.

Čo predstavuje našu ponuku?

   kompletne spracovanie internetovej prezentácie (www stránok)
   zaregistrovanie domény (www.vasafirma.sk, ...cz, com, org, net)
   prenájom diskového priestoru pre súbory na WWW
   registrácia stránky do internetových vyhľadávačov a katalógov
   aktualizácia www stránok
   výroba reklamných bannerov a upútaviek
   inštalácia internetu u zákazníka a prípadne poradenstvo v oblasti jeho používania
   počítadlá prístupov

Pred tým ako začneme.

Aby splnila Vaša internetová prezentácia svoj význam, je dobré si premyslieť a pripraviť jej stratégiu a podkladové materiály. Pripravili sme preto zopár otázok ktoré by Vám v tejto prvej fáze prípravy internetovej prezentácie mohli pomôcť.


  1. Má byť Vaša www stránka iba informatívna (základné informácie o firme, činnosti), alebo má informovať aj o podrobnostiach ponuky, cenách, zľavách ... ?
  2. Akú cieľovú skupinu chceme osloviť touto prezentáciou?
  3. Pripravte si prípadné materiály ako texty, fotografie, logo firmy ... Je vhodné aby tieto materiály boli v elektronickej podobe ( *.doc, *.txt, obrazky *.jpg, *.gif), v opačnom prípade Vám tieto materiály upravíme do digitálnej formy. (viď. cenník)
  4. Chcete aby Vaša prezentácia bola aj cudzojazyčnom prevedení?

Mali by ste teda mať predstavu, čo chcete stránkou prezentovať a mať premyslené požiadavky pred tým než sa stránka začne tvoriť.

Po prevzatí týchto informácií a materiálov stránky vytvoríme a po korektúre umiestnime na zvolený server. Následne Vašu stránku zaregistrujeme v slovenských zoznamoch a katalógoch.

Našim cieľom je Vaša spokojnosť.


 Úvodná stránka  |   Referencie  |   Cenník  |   Kontakt